Startovní listina odhalena

Do závodu nám zbývají ještě dva dny, ale startovní listinu a s ní spojené informace můžete prostudovat už dnes.

Letos poprvé se jsme museli ukončit registaci na závod dříve. Je to proto, abychom se na stadion s novým povrchem všichni vešli. Tato skutečnost však má ale jednu výhodu - můžete prostudovat startovní listinu s předstihem, což znamená, že znáte svoje soupeře a můžete dlouho dopředu promýšlet taktiku. Jak nám stárnou pravidení účastníci, jedna ze zajímavostí je, že kategorie Muži II bude letos opravdu velmi kvalitní a vůbec nebude lehké se prosadit, jak v kategorii tak v boji o celkové pořadí. Z druhé strany věkového spektra by také mohli promluvit do celkového pořadí Junioři, kterých sice není moc, ale o to kvalitnější přijedou. Máme se tedy na co těšit. Dokonce by mohl do celkového pořadí promluvit i Muž III (Braňo Puvak)

Celou startovní listinu na rok 2018 najdete zde: http://mtviceboje.cz/vysledky/seznam-prihlasenych

Jak je již u nás pravidlem, musíme závodníky v devítiboji (Junioři, Muži I, Muži II, Muži III) rozdělit do tří závodních skupin (A, B, C), které nesouvisí s kategoriemi, ale s výkonností. Ve skupině A tedy očekáváme závodníky, kteří budou bojovat o celkové vítězství v devítiboji a o zbrusu nový putovní pohár. Ve skupině B potom najdeme další Muže I a Dorostence s Juniory. Konečně ve skupině C najdeme zvýbající Muže II a Muže III. No a my budeme fandit i skupinám B a C, aby zabrali a třeba celkové vítězství vyfoukli favoritům ze skupiny A.

Rozřazení do skupin najdete zde: http://mtviceboje.cz/vysledky/rozrazeni-do-skupin

Protože se letos přihlásilo opravdu hodně chlapů, budeme vyhlašovat v kategoriích Muži I a Muži II zvlášť registrované atlety a zvlášť neregistrované (amatéry - poznáte je tak, že za jménem nemají uvedený žádný atletický klub)* Takže na medaili mají šanci všichni. Celkem máme tedy připravených 88 cen!

Prezentace do závodu (tam kde od nás dostanete tašku s dárky a případně startovní číslo) - přijďte prosím včas, případně pokud nebudete stíhat a budete na cestě, zavolejte nám, abychom věděli, že dorazíte a nevyškrtli jsme vás ze startovky, obtížně se tam potom vyškrtlí lidé přidávají zpět.

Dospělí - 7:30 na stadionu !!! (Dorostenci/ky, Junioři/ky, Ženy, Muži)

Děti - 11:10 na stadionu !!! (Přípravky a Žactvo)

Na celý časový pořad se můžete podívat zde: http://mtviceboje.cz/storage/app/media/docs/casovy_porad_2018_final.pdf

Jako vždy se můžete těšit na on-line výsledky k nimž náš IT genius Ivo Brýdl prohlásil: "Letos to nebudu ladit noc před akcí, navíc budeme mít celý stadion pokrytý wi-finou, takže všechno bude šlapat jako Lance Armstrong do kopce."

Těšíme se na Vás, sportu zdar!

.

*Puvák Branislav a Šuba Ján jsou registrovaní atleti, ale ne v ČR, nemají tedy uvedený klub, ale budou vyhlašováni s registrovanými atlety

Publikováno on 20. 9. 2018

sleduj on-line výsledkový servis