Aktuality

Spouštíme registraci a pomáháme Ukrajině

Publikováno 9. 3. 2022

Milí přátelé,

koncem roku mi Michael Havlík na výjezdní poradě oficiálně předal vedení našeho závodu. Představoval jsem si, že první moje vyjádření ve funkci ředitele bude o poděkování za jeho práci a nastínění toho, jak budeme s meetingem pokračovat dále. Vzhledem k situaci ve světě jsme se dohodli s klukama v teamu jinak.

Za celý náš team bychom chtěli v této těžké chvíli vyjádřit podporu Ukrajině a všem těžce zkoušeným lidem postiženým agresí z Ruska, kterou jednoznačně odsuzujeme. Jsme zděšeni zprávami ze země, kterou jsme všichni několikrát navštívili a máme ji rádi. V našich myšlenkách j...

číst dále


Výsledky ročníku 2021

Publikováno 27. 9. 2021

Přátelé, letošní víceboje jsou minulostí a děkujeme Vám za skvělý zážitek. Konečné výsledky letošníku ročníku naleznete ve Výsledky 2021.

Váš tým MT vícebojů

číst dále


Časový pořad pro rok 2021

Publikováno 22. 9. 2021

Dalo nám to zabrat, ale podařilo se nám vytvořit finální časový pořad pro letošní ročník 2021. Dokonce jsme se snažili ho udělat přehlednější než obvykle. Sami se můžete přesvědčit, na kolik se nám to povedlo.

otevřít Časový pořad 2021 v PDF

číst dále


Aktuální COVID informace

Publikováno 20. 9. 2021

Situaci nepodceňujeme, zde se dozvíte, jaká jsme přijali opatření, jak to bude s testy, jaká pravidla platí pro závodníky a organizátory apod. Ve zkratce – platit budou stejná pravidla jako na podobných atletických akcích a bude to u nás fungovat stejně jako na MČR.

číst dále


Stránka
sleduj on-line výsledkový servis