Seznam přihlášených

Kategorie Jméno Datum narození Oddíl Závodní skupina
Muži I BARNA Miloš 24.08.95 Skupina B
Muži I BÁRTA Adam 03.11.92 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina B
Muži I BENEŠ David 28.01.91 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina A
Muži I BOREK Michal 15.02.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina A
Muži I DANÁČ Denis 06.05.93 SSK Vítkovice, z.s. (VITKO) Skupina B
Muži I DANYO Martin 15.08.91 Skupina B
Muži I DOČKAL Lukáš 04.01.92 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina B
Muži I HROMČÍK Adam 06.03.89 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Skupina A
Muži I HROMEK Vít 06.05.97 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Skupina B
Muži I JÍLEK Jan 07.04.93 Atletika Zábřeh, z. s. (ATZAB) Skupina A
Muži I MALÝ Jan 06.04.93 Skupina B
Muži I MIKULÁČEK Petr 13.09.95 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Skupina A
Muži I NÁROVEC Václav 07.03.89 Skupina B
Muži I PETROUŠ František 14.01.93 Skupina B
Muži I POSPÍŠIL Jiří 14.08.91 Skupina B
Muži I PULÍČEK Tomáš 29.04.97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. (LIAZJ) Skupina A
Muži I RYBA David 21.01.02 AC Pardubice (ACPAR) Skupina A
Muži I SAMUEL Filip 08.11.98 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
Muži I SMUTNÝ Štěpán 18.06.96 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina B
Muži I SOJÁK Daniel 18.09.97 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Skupina B
Muži I ŠROM Jan 29.05.93 Skupina B
Muži I ŠUBA Ján 06.09.94 Slovensko (SVK) Skupina A
Muži I VEČEŘA Jindřich 29.03.95 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
Muži I ZACH Adam 28.03.93 Atletika Stará Boleslav, z.s. (STBOL) Skupina B
Muži II BAAR Pavel 18.04.84 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina A
Muži II ČÁSTKA Lukáš 14.10.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži II GRÜNWALD Martin 29.12.79 Skupina C
Muži II HAVLÍK Michael 01.01.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina A
Muži II JANEČEK Robert 20.01.81 Skupina C
Muži II KŘÍŽKA Josef 19.07.84 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Skupina C
Muži II KUČERA Ondřej 01.01.80 Skupina C
Muži II KVAPIL Lukáš 11.10.81 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Skupina C
Muži II KVAPIL Jan 28.04.81 Skupina C
Muži II MRKLOVSKÝ Jakub 05.04.83 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina C
Muži II NOVOTNÝ Pavel 03.04.88 Skupina C
Muži II POKORNÝ Martin 22.09.88 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
Muži II RANDÁK Martin 12.06.87 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina C
Muži II SOUŠEK Pavel 23.08.79 Skupina C
Muži II STROUHAL Luděk 11.07.84 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži II SVOBODA Ondřej 28.04.87 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži II TICHÝ Jan 06.06.85 Skupina C
Muži II VINKLER Miroslav 11.08.80 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina C
Muži III BEZNOSKA Pavel 28.07.78 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Skupina C
Muži III FIALA Ondřej 15.12.76 Skupina C
Muži III NOVOTNÝ Zdeněk 15.02.72 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina C
Muži III PUVÁK Branislav 22.09.78 Slovensko (SVK) Skupina A
Muži III RŮŽIČKA Ivan 25.11.61 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. (TYNOR) Skupina C
Muži III ŠIROKÝ Stanislav 25.08.77 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Skupina C
Muži III TOMAN Václav 27.06.72 TJ Slavoj Český Brod, z.s. (CBROD) Skupina C
Junioři FRANĚK Matyáš 21.03.00 AC Pardubice (ACPAR) Skupina B
Junioři STRÁSKÝ Vilém 03.07.99 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Skupina B
Dorostenci DRESSLER Vojtěch 19.12.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Dorostenci
Dorostenci SÁDOVSKÝ Matěj 12.11.02 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Dorostenci SLABÝ Samuel 05.09.02 SK Kotlářka Praha (KOTPR) Dorostenci
Starší žáci DANKOVSKÝ Matyáš 18.10.04 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Starší žáci
Starší žáci JIROUT Jakub 08.01.03 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Starší žáci
Starší žáci MALACH Miroslav 15.11.04 Starší žáci
Starší žáci NEČAS Adam 02.03.04 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Starší žáci
Starší žáci NOVOTNÝ Marek 19.05.03 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. (SAKPU) Starší žáci
Starší žáci PEKSA Pavel 01.09.04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Starší žáci
Mladší žáci FIALA Jan 23.10.06 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Mladší žáci
Mladší žáci HAMŠÍK Václav 20.08.05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek (ZIDLO) Mladší žáci
Mladší žáci KOBLOVSKÝ Jakub 09.11.05 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Mladší žáci
Mladší žáci SÁDOVSKÝ Jáchym 16.03.05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. (SAKPU) Mladší žáci
Nejmladší žáci AUGUSTIN Tomáš 24.12.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci GRÜNWALD Martin 13.06.07 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci HEGER Šimon 22.04.08 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci CHALOUPEK Ondřej 10.11.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci JEDLIČKA Jonáš 14.05.07 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci KADLEC Vladimir 28.10.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci KRAUS Šimon 26.10.07 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci LÁT Dušan 30.05.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci MICHAL Šimon 14.09.08 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci NĚMEC Jakub 12.02.07 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci ŠÍMA Ondřej 02.01.07 JAC Brno (JACBR) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci VALENTA Lukáš 05.10.07 Nejmladší žáci
Přípravka II chlapci BARTÁK Tomáš 03.05.10 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci ČAPEK Matyáš 26.10.09 Orel Vyškov (ORELV) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci DOBEŠ Brandon 25.03.09 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci JANDEJSEK Michael 11.03.09 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci KOVÁŘ Filip 27.07.09 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci KUCHYŇKA Ondřej 30.08.10 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci RESLER Filip 04.03.09 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci ŠPIČKA David 04.10.09 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci VÁNĚ Jakub 29.12.10 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Chlapci přípravka II
Přípravka I chlapci ČERNÝ Vít 29.10.14 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci HORKÝ Damián 24.11.11 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci KADLEC David 14.06.11 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci KOLÁŘ Šimon 01.07.12 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci KRADJEL Andreas 31.08.14 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci MAREK Lukáš 23.05.11 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci MRŠTNÝ Matěj 22.11.12 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci NAVRÁTIL Tomáš 23.08.13 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci PETR Josef 23.02.14 Chlapci přípravka I
Ženy I HUBÁČKOVÁ Denisa 14.08.96 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Ženy,Jky,Dky
Ženy I JANATOVÁ Daniela 08.03.97 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Ženy,Jky,Dky
Ženy I KRÁLIKOVÁ Marie 01.12.98 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Ženy,Jky,Dky
Ženy I MUSILOVÁ Erika 03.06.91 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky
Ženy I PRŮŠOVÁ Radka 23.09.96 TJ Svitavy, z. s. (SVITA) Ženy,Jky,Dky
Ženy I ŠAFÁŘOVÁ Kristýna 29.06.98 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Ženy,Jky,Dky
Ženy II KADLECOVÁ Jitka 02.03.87 Ženy,Jky,Dky
Ženy II ŠEVČÍKOVÁ Markéta 19.03.84 Ženy,Jky,Dky
Ženy III ČERNÁ Ivana 04.09.65 Ženy,Jky,Dky
Ženy III CHALUŠOVÁ Jana 24.10.76 Ženy,Jky,Dky
Dorostenky BÁRTOVÁ Lenka 04.05.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky HÁJKOVÁ Hana 26.04.02 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky PODHORNÁ Petra 02.10.02 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky PRUDIČOVÁ Pavlína 06.12.02 SK Nové Město nad Metují (NMMET) Ženy,Jky,Dky
Starší žákyně ANDRÝSKOVÁ Veronika 10.11.03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Starší žákyně
Starší žákyně BAČÁKOVÁ Zuzana 14.01.03 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Starší žákyně
Starší žákyně JELÍNKOVÁ Barbora 22.06.03 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Starší žákyně
Starší žákyně MACHÁTOVÁ Martina 21.09.03 SK Kotlářka Praha (KOTPR) Starší žákyně
Starší žákyně MATOUŠKOVÁ Jana 12.05.04 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Starší žákyně
Starší žákyně NAVRÁTILOVÁ Nela 17.12.04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Starší žákyně
Starší žákyně PAVLÍKOVÁ Patricie 21.02.04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Starší žákyně
Starší žákyně RENZOVÁ Kristina 17.06.04 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Starší žákyně
Starší žákyně ŠIROKÁ Eliška 22.10.04 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Starší žákyně
Starší žákyně ŠKVAŘILOVÁ Stela 20.05.04 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Starší žákyně
Starší žákyně TROJANCOVÁ Iveta 16.01.03 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV) Starší žákyně
Starší žákyně VINKLEROVÁ Sarah 22.07.04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Starší žákyně
Mladší žákyně BARTÁKOVÁ Valentina 25.02.05 T.J. Sokol Říčany a Radošovice (AORIC) Mladší žákyně
Mladší žákyně DOLEČKOVÁ Lucie 06.06.05 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Mladší žákyně
Mladší žákyně FUČÍKOVÁ Eliška 26.12.06 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Mladší žákyně
Mladší žákyně KLEMENTOVÁ Luisa 06.01.06 ACTIVITY Lanškroun (ACTRT) Mladší žákyně
Mladší žákyně KONEČNÁ Eliška 07.08.05 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Mladší žákyně
Mladší žákyně KONEČNÁ Lucie 31.01.06 Mladší žákyně
Mladší žákyně SIGMUNDOVÁ Adéla 30.06.05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek (ZIDLO) Mladší žákyně
Nejmladší žákyně DANĚČKOVÁ Lucie 20.06.07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek (ZIDLO) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně DOBEŠOVÁ Karolína 17.04.07 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně HLUBINKOVÁ Natalia 19.11.07 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně HUBÁLKOVÁ Kristýna 22.11.07 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně JANKŮ Barbora 28.01.07 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KALNÁ Rosalie 29.12.08 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KNÁPKOVÁ Tereza 25.02.08 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně LEBIŠOVÁ Barbora 15.06.07 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně NAVRÁTILOVÁ Sofie 25.11.08 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně NAVRÁTILOVÁ Kateřina 15.08.08 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně SOUČKOVÁ Nikol 14.12.07 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně TROJANCOVÁ Monika 24.04.08 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně ŽÁKOVÁ Andrea 04.02.07 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Nejmladší žákyně
Přípravka II dívky DĚDKOVÁ Ema 09.07.10 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky KOVÁŘÍKOVÁ Stela 20.10.10 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky KREJČÍ Magdalena 09.07.10 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky KREJČÍ Jolana 09.07.10 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky KRIKLOVÁ Lenka 22.08.10 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky POLÁŠKOVÁ Laura 07.04.10 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky SLAVÍKOVÁ Eliška 06.06.10 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky VÁCLAVÍKOVÁ Dita 25.05.10 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky VALÁŠKOVÁ Anna 03.06.09 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky WEINHÖFEROVÁ Elen 11.08.10 Dívky Přípravka II
Přípravka I dívky BURIANOVÁ Barbora 12.12.12 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky HEGEROVÁ Tereza 30.10.11 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky HLUBINKOVÁ Gabriela 20.06.11 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky JANDEJSKOVÁ Eliška 10.02.14 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky MALACHOVÁ Tereza 07.04.15 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky MRŠTNÁ Nikol 30.09.14 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky NAVRÁTILOVÁ Klára 01.02.11 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky NĚMCOVÁ Natálie 29.07.11 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky POKORNÁ Amálie 14.06.17 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky WEINHÖFEROVÁ Adéla 10.08.12 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Dívky Přípravka I
sleduj on-line výsledkový servis