Rozřazení do skupin

V tabulce níže naleznete rozřazení mužů a juniorů do závodních skupin.
Pro všechny platí prezentace od 7:30 do 8:00, detailní časový pořad naleznete v propozicích.

Závodní skupina Jméno Datum narození Oddíl Kategorie
Dorostenci Dressler Vojtěch 19.12.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Dorostenci
Dorostenci Sádovský Matěj 12.11.02 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Dorostenci Slabý Samuel 05.09.02 SK Kotlářka Praha (KOTPR) Dorostenci
Skupina A Baar Pavel 18.04.84 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Muži II
Skupina A Beneš David 28.01.91 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži I
Skupina A Borek Michal 15.02.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži I
Skupina A Havlík Michael 01.01.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina A Hromčík Adam 06.03.89 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Muži I
Skupina A Jílek Jan 07.04.93 Atletika Zábřeh, z. s. (ATZAB) Muži I
Skupina A Mikuláček Petr 13.09.95 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Muži I
Skupina A Pokorný Martin 22.09.88 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Muži II
Skupina A Pulíček Tomáš 29.04.97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. (LIAZJ) Muži I
Skupina A Puvák Branislav 22.09.78 Slovensko (SVK) Muži III
Skupina A Ryba David 21.01.02 AC Pardubice (ACPAR) Muži I
Skupina A Samuel Filip 08.11.98 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Muži I
Skupina A Šuba Ján 06.09.94 Slovensko (SVK) Muži I
Skupina A Večeřa Jindřich 29.03.95 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Muži I
Skupina B Barna Miloš 24.08.95 Muži I
Skupina B Bárta Adam 03.11.92 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži I
Skupina B Danáč Denis 06.05.93 SSK Vítkovice, z.s. (VITKO) Muži I
Skupina B Danyo Martin 15.08.91 Muži I
Skupina B Dočkal Lukáš 04.01.92 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Muži I
Skupina B Franěk Matyáš 21.03.00 AC Pardubice (ACPAR) Junioři
Skupina B Hromek Vít 06.05.97 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Muži I
Skupina B Malý Jan 06.04.93 Muži I
Skupina B Nárovec Václav 07.03.89 Muži I
Skupina B Petrouš František 14.01.93 Muži I
Skupina B Pospíšil Jiří 14.08.91 Muži I
Skupina B Smutný Štěpán 18.06.96 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Muži I
Skupina B Soják Daniel 18.09.97 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Muži I
Skupina B Stráský Vilém 03.07.99 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Junioři
Skupina B Šrom Jan 29.05.93 Muži I
Skupina B Zach Adam 28.03.93 Atletika Stará Boleslav, z.s. (STBOL) Muži I
Skupina C Beznoska Pavel 28.07.78 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Muži III
Skupina C Částka Lukáš 14.10.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Fiala Ondřej 15.12.76 Muži III
Skupina C Grünwald Martin 29.12.79 Muži II
Skupina C Janeček Robert 20.01.81 Muži II
Skupina C Křížka Josef 19.07.84 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Muži II
Skupina C Kučera Ondřej 01.01.80 Muži II
Skupina C Kvapil Lukáš 11.10.81 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Muži II
Skupina C Kvapil Jan 28.04.81 Muži II
Skupina C Mrklovský Jakub 05.04.83 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži II
Skupina C Novotný Zdeněk 15.02.72 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Muži III
Skupina C Novotný Pavel 03.04.88 Muži II
Skupina C Randák Martin 12.06.87 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži II
Skupina C Růžička Ivan 25.11.61 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. (TYNOR) Muži III
Skupina C Soušek Pavel 23.08.79 Muži II
Skupina C Strouhal Luděk 11.07.84 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Svoboda Ondřej 28.04.87 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Široký Stanislav 25.08.77 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Muži III
Skupina C Tichý Jan 06.06.85 Muži II
Skupina C Toman Václav 27.06.72 TJ Slavoj Český Brod, z.s. (CBROD) Muži III
Skupina C Vinkler Miroslav 11.08.80 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži II
sleduj on-line výsledkový servis