Status/Platba Kategorie Jméno Ročník Oddíl Závodní skupina
  Potvrzeno Muži DRESSLER Vojtěch     [startovní číslo] 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Skupina A
  Potvrzeno Muži FRANĚK Matyáš     [startovní číslo] 00 TJ Dukla Praha (DUKPR) Skupina A
  Potvrzeno Muži JEDLIČKA Martin     [startovní číslo] 93 Skupina C
  Potvrzeno Muži JIROUT Jakub     [startovní číslo] 03 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina A
  Potvrzeno Muži KELLERMANN Sebastian     [startovní číslo] 00 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
  Potvrzeno Muži KUDRNÁČ Vojtěch     [startovní číslo] 97 SK Nové Město nad Metují (NMMET) Skupina A
  Potvrzeno Muži NÁROVEC Jiří     [startovní číslo] 90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
  Potvrzeno Muži NOVOTNÝ Marek     [startovní číslo] 03 AC Pardubice (ACPAR) Skupina A
  Potvrzeno Muži POSPÍŠIL Jonáš     [startovní číslo] 01 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
  Potvrzeno Muži RYBA David     [startovní číslo] 02 AC Pardubice (ACPAR) Skupina A
  Potvrzeno Muži SÁDOVSKÝ Matěj     [startovní číslo] 02 AC Pardubice (ACPAR) Skupina A
  Potvrzeno Muži TÜRK Jan     [startovní číslo] 03 TJ Dukla Praha (DUKPR) Skupina A
  Potvrzeno Muži VEJVALKA David     [startovní číslo] 95 Skupina C
  Potvrzeno Muži–Masters HAVLÍK Michael     [startovní číslo] 88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina A
  Potvrzeno Muži–Masters IŠTVÁNEK Václav     [startovní číslo] 81 Skupina C
  Potvrzeno Muži–Masters KŘÍŽKA Josef     [startovní číslo] 84 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Skupina C
  Potvrzeno Muži–Masters KUČERA Vojtěch     [startovní číslo] 85 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina C
  Potvrzeno Muži–Masters POKORNÝ Martin     [startovní číslo] 88 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
  Potvrzeno Muži–Masters PRCHAL Jindřich     [startovní číslo] 80 AC Praha 1890 (ACPRA) Skupina C
  Potvrzeno Muži–Masters SOUŠEK Pavel     [startovní číslo] 79 Skupina C
  Potvrzeno Muži–Masters TICHÝ Jan     [startovní číslo] 85 Skupina C
  Potvrzeno Muži–Masters TOMAN Václav     [startovní číslo] 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s. (CBROD) Skupina C
  Potvrzeno Muži–Masters TOMŠÍČEK Richard     [startovní číslo] 83 Skupina C
  Potvrzeno Muži–Masters VOLNÝ Jiří     [startovní číslo] 56 TJ Slezan Opava, z.s. (SLEOP) Skupina C
  Potvrzeno Dorostenci BŘENDA Daniel     [startovní číslo] 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. (ATHOS) Skupina B1
  Potvrzeno Dorostenci HLADÍK Štěpán     [startovní číslo] 07 AC Pardubice (ACPAR) Skupina B1
  Potvrzeno Dorostenci CHALOUPEK Ondrej     [startovní číslo] 07 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Skupina B1
  Potvrzeno Dorostenci VOŘÍŠEK Vilém     [startovní číslo] 07 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina B1
  Potvrzeno Starší žáci BERKA Kryštof     [startovní číslo] 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Skupina B2
  Potvrzeno Starší žáci ČAPEK Matyáš     [startovní číslo] 09 Orel Vyškov (ORELV) Skupina B2
  Potvrzeno Starší žáci HLAVÁČ Jakub     [startovní číslo] 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Skupina B2
  Potvrzeno Starší žáci HUBÁČEK Petr     [startovní číslo] 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. (NMMOR) Skupina B2
  Potvrzeno Starší žáci MANČÁL Vojtěch     [startovní číslo] 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Skupina B2
  Potvrzeno Starší žáci MOLNAR Tomáš     [startovní číslo] 09 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina B2
  Potvrzeno Starší žáci RAZÝM Daniel     [startovní číslo] 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s. (DLTRE) Skupina B2
  Potvrzeno Starší žáci RYBIČKA Dominik     [startovní číslo] 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Skupina B2
  Potvrzeno Starší žáci ŠULC Samuel     [startovní číslo] 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s. (DCOST) Skupina B2
  Potvrzeno Starší žáci VOLLEBREGT Kevin     [startovní číslo] 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. (NMMOR) Skupina B2
  Potvrzeno Mladší žáci DOBROVSKÝ Jonáš     [startovní číslo] 10 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Mladší žáci
  Potvrzeno Mladší žáci HAAS Jakub     [startovní číslo] 11 Mladší žáci
  Potvrzeno Mladší žáci ZVÁRA Matyáš     [startovní číslo] 10 Mladší žáci
  Potvrzeno Nejmladší žáci BUŠ Patrik     [startovní číslo] 13 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Nejmladší žáci
  Potvrzeno Nejmladší žáci ELICH Jakub     [startovní číslo] 13 AC Pardubice (ACPAR) Nejmladší žáci
  Potvrzeno Nejmladší žáci KOLÁŘ Šimon     [startovní číslo] 12 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Nejmladší žáci
  Potvrzeno Nejmladší žáci MAĎAR Jakub     [startovní číslo] 12 Nejmladší žáci
  Potvrzeno Nejmladší žáci MLČOCH Šimon     [startovní číslo] 12 Nejmladší žáci
  Potvrzeno Nejmladší žáci MRŠTNÝ Matěj     [startovní číslo] 12 Nejmladší žáci
  Potvrzeno Přípravka–hoši ČERNÝ Vít     [startovní číslo] 14 Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši DUŠEK Tomáš     [startovní číslo] 15 Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši IŠTVÁNEK Marek     [startovní číslo] 15 Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši KLEMENT Daniel     [startovní číslo] 15 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši KOTVA František     [startovní číslo] 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši KOUKAL Vojtěch     [startovní číslo] 14 Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši KRADJEL Andreas     [startovní číslo] 14 Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši KŘIVDA Jáchym     [startovní číslo] 15 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši KVAPIL Jakub     [startovní číslo] 14 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov (SMICH) Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši MAĎAR Vojtěch     [startovní číslo] 14 Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši MLČOCH Vilém     [startovní číslo] 15 Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši STRÁNSKÝ Filip     [startovní číslo] 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Přípravka–hoši
  Potvrzeno Přípravka–hoši ZEMAN Dominik     [startovní číslo] 14 Přípravka–hoši
  Potvrzeno Minipřípravka–hoši BAAR Antonín     [startovní číslo] 17 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Minipřípravka–hoši ELIÁŠ Maxim     [startovní číslo] 16 AK Iscarex Česká Třebová Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Minipřípravka–hoši HÉL Sebastián     [startovní číslo] 16 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Minipřípravka–hoši HYŽA Adam     [startovní číslo] 17 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Minipřípravka–hoši JEŽEK Jonáš     [startovní číslo] 16 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Minipřípravka–hoši MAĎAR Šimon     [startovní číslo] 16 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Minipřípravka–hoši VALAS Matěj     [startovní číslo] 17 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Ženy ANDRÝSKOVÁ Veronika     [startovní číslo] 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Ženy JAKOUBĚOVÁ Kateřina     [startovní číslo] 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Juniorky ADÁMKOVÁ Klára     [startovní číslo] 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Juniorky LIŠKOVÁ Klára     [startovní číslo] 04 AC Pardubice (ACPAR) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Dorostenky DANĚČKOVÁ Lucie     [startovní číslo] 07 AK Olymp Brno, spolek (AKOLY) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Dorostenky HALVOVÁ Karolína     [startovní číslo] 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. (NMMOR) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Dorostenky KASPAROVÁ Kateřina     [startovní číslo] 06 SK Hranice, z.s. (HRANI) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Dorostenky MELIŠÍKOVÁ Viktorie     [startovní číslo] 07 TJ Dukla Praha (DUKPR) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Dorostenky TOMANOVÁ Stela     [startovní číslo] 07 Orel Vyškov (ORELV) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Starší žákyně HUDÁKOVÁ Ester     [startovní číslo] 09 Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Starší žákyně KOTYZOVÁ Veronika     [startovní číslo] 09 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Starší žákyně KOUBOVÁ Elen     [startovní číslo] 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Starší žákyně PREISLEROVÁ Agáta Nela     [startovní číslo] 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Starší žákyně SOLFRONKOVÁ Barbora     [startovní číslo] 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Starší žákyně TROJANCOVÁ Monika     [startovní číslo] 08 Orel Vyškov (ORELV) Ženy,Jky,Dky,St.žky
  Potvrzeno Mladší žákyně PLAŠILOVÁ Lucie     [startovní číslo] 10 TJ Znojmo, z.s. (TJZNO) Mladší žákyně
  Potvrzeno Mladší žákyně RUCKÁ Jessica Stella     [startovní číslo] 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Mladší žákyně
  Potvrzeno Mladší žákyně ŠATNÍKOVÁ Nikola     [startovní číslo] 11 Mladší žákyně
  Potvrzeno Nejmladší žákyně ADEDOKUN Samantha     [startovní číslo] 12 SK Speed Brno, spolek (SPEBR) Nejmladší žákyně
  Potvrzeno Nejmladší žákyně BOHÁČOVÁ Adéla     [startovní číslo] 12 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Nejmladší žákyně
  Potvrzeno Nejmladší žákyně GÁLOVÁ Helena     [startovní číslo] 12 Nejmladší žákyně
  Potvrzeno Nejmladší žákyně KAŠPAROVÁ Vendula     [startovní číslo] 12 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Nejmladší žákyně
  Potvrzeno Nejmladší žákyně LEDNICKÁ Pavlína     [startovní číslo] 12 Nejmladší žákyně
  Potvrzeno Nejmladší žákyně LUSTYKOVÁ Laura     [startovní číslo] 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s. (DLTRE) Nejmladší žákyně
  Potvrzeno Nejmladší žákyně MALUROVÁ Kateřina     [startovní číslo] 12 TJ Svitavy, z. s. (SVITA) Nejmladší žákyně
  Potvrzeno Nejmladší žákyně SEDLÁČKOVÁ Martina     [startovní číslo] 12 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Nejmladší žákyně
  Potvrzeno Nejmladší žákyně ŠMERDOVÁ Simona     [startovní číslo] 13 SK Speed Brno, spolek (SPEBR) Nejmladší žákyně
  Potvrzeno Nejmladší žákyně ŠVÁBENSKÁ Tina     [startovní číslo] 12 SK Speed Brno, spolek (SPEBR) Nejmladší žákyně
  Potvrzeno Přípravka–dívky BÁRTOVÁ Eliška     [startovní číslo] 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Přípravka–dívky
  Potvrzeno Přípravka–dívky BOHÁČOVÁ Nela     [startovní číslo] 14 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Přípravka–dívky
  Potvrzeno Přípravka–dívky FALTEJSKOVÁ Nella     [startovní číslo] 15 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Přípravka–dívky
  Potvrzeno Přípravka–dívky JANDEJSKOVÁ Eliška     [startovní číslo] 14 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Přípravka–dívky
  Potvrzeno Přípravka–dívky KOLÁŘOVÁ Jolana     [startovní číslo] 15 Přípravka–dívky
  Potvrzeno Přípravka–dívky MALACHOVÁ Terezka     [startovní číslo] 15 Přípravka–dívky
  Potvrzeno Přípravka–dívky MERGANCOVÁ Liliana     [startovní číslo] 15 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Přípravka–dívky
  Potvrzeno Přípravka–dívky MRŠTNÁ Nikol     [startovní číslo] 14 Přípravka–dívky
  Potvrzeno Přípravka–dívky NÝVLTOVÁ Veronika     [startovní číslo] 14 AC Pardubice (ACPAR) Přípravka–dívky
  Potvrzeno Přípravka–dívky PREISLEROVÁ Viola Žofie     [startovní číslo] 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. (CTREB) Přípravka–dívky
  Potvrzeno Minipřípravka–dívky DRCHALOVÁ Mariana     [startovní číslo] 16 Extra+Minipřípravka–dívky
  Potvrzeno Minipřípravka–dívky KABÁTOVÁ Stella     [startovní číslo] 16 Extra+Minipřípravka–dívky
  Potvrzeno Minipřípravka–dívky KOUKALOVÁ Aneta     [startovní číslo] 17 Extra+Minipřípravka–dívky
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši BAAR Václav     [startovní číslo] 19 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši BUŠTÍK Adam     [startovní číslo] 20 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši BUŠTÍK Filip     [startovní číslo] 20 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši ČERNICKÝ Patrik     [startovní číslo] 20 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši HAVLÍK Štěpán     [startovní číslo] 20 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši KABÁT Václav     [startovní číslo] 18 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši KUČERA Tobiáš     [startovní číslo] 18 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši NÁROVEC Lukáš     [startovní číslo] 20 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši NEČAS Adam František     [startovní číslo] 19 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši PÁLKA Jiří     [startovní číslo] 20 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši SCHINNECK Roman     [startovní číslo] 18 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–hoši SCHINNECK Jiří     [startovní číslo] 21 Extra+Minipřípravka–hoši
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–dívky BERKOVÁ Alena     [startovní číslo] 21 Extra+Minipřípravka–dívky
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–dívky DRCHALOVÁ Liliana     [startovní číslo] 18 Extra+Minipřípravka–dívky
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–dívky DRCHALOVÁ Bibiana     [startovní číslo] 20 Extra+Minipřípravka–dívky
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–dívky KUBÁTOVÁ Melanie     [startovní číslo] 20 Extra+Minipřípravka–dívky
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–dívky KUČEROVÁ Eliška     [startovní číslo] 20 Extra+Minipřípravka–dívky
  Potvrzeno Extra-minipřípravka–dívky LEDNICKÁ Karolína     [startovní číslo] 19 Extra+Minipřípravka–dívky
sleduj on-line výsledkový servis