Seznam přihlášených

Kategorie Jméno Datum narození Oddíl Závodní skupina
Muži I BAHNÍK Marek 10.05.99 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Skupina A
Muži I BENEŠ David 28.01.91 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina A
Muži I BOREK Michal 15.02.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina A
Muži I CAPOUŠEK David 02.12.99 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Skupina B
Muži I DOLEŽAL Jan 06.06.96 PSK Olymp Praha, z.s. (OLYPR) Skupina A
Muži I DOUBEK František 04.04.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Skupina A
Muži I HROMEK Vít 06.05.97 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Skupina B
Muži I KOMAROV Alexander 04.03.01 (RUS ) Skupina A
Muži I MIKULÁČEK Petr 13.09.95 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Skupina B
Muži I NÁROVEC Jiří 13.10.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina B
Muži I PULÍČEK Tomáš 29.04.97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. (LIAZJ) Skupina A
Muži I RYKL Radoš 18.03.95 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Skupina A
Muži I SAMUEL Filip 08.11.98 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
Muži I SOJÁK Daniel 18.09.97 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Skupina B
Muži I STRÁSKÝ Vilém 03.07.99 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Skupina A
Muži I SÝKORA Jan 21.02.92 Skupina B
Muži I ŠUBA Ján 06.09.94 AC Stavbár Nitra (SVK ) Skupina A
Muži II ČÁSTKA Lukáš 14.10.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži II HAVLÍK Michael 01.01.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina A
Muži II HROMČÍK Adam 06.03.89 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Skupina A
Muži II JANEČEK Robert 20.01.81 Skupina C
Muži II KUČERA Ondřej 01.01.80 Skupina C
Muži II KVAPIL Lukáš 11.10.81 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Skupina C
Muži II MRKLOVSKÝ Jakub 05.04.83 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina C
Muži II NÁROVEC Václav 07.03.89 Skupina C
Muži II NAVRÁTIL Martin 07.04.81 Skupina C
Muži II SEKANINA Tomáš 14.06.89 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži II SVOBODA Ondřej 24.04.87 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži II ŠILAR Michal 30.08.85 Skupina C
Muži II VINKLER Miroslav 11.08.80 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina C
Muži III BEZNOSKA Pavel 28.07.78 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Skupina C
Muži III DOLEŽAL Ondřej 15.09.79 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. (AHAVY) Skupina C
Muži III FIALA Ondřej 15.12.76 Skupina C
Muži III NOVOTNÝ Zdeněk 15.02.72 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina C
Muži III PUVÁK Branislav 22.09.78 AC Stavbár Nitra (SVK ) Skupina A
Muži III SOUŠEK Pavel 23.08.79 Skupina C
Muži III TOMAN Václav 27.06.72 TJ Slavoj Český Brod, z.s. (CBROD) Skupina C
Muži III VOLNÝ Jiří 13.03.56 TJ Slezan Opava, z.s. (SLEOP) Skupina C
Junioři FRANĚK Matyáš 21.03.00 AC Pardubice (ACPAR) Skupina A
Dorostenci DRESSLER Vojtěch 19.12.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Dorostenci
Dorostenci KLOUD Vojtěch 11.02.02 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Dorostenci
Dorostenci KOPEČEK Jakub 05.11.03 Jac Brno (JACBR) Dorostenci
Dorostenci KREJČÍ Jiří 28.01.03 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Dorostenci
Dorostenci KREJČÍ Ondřej 28.01.03 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Dorostenci
Dorostenci MAREČEK Jakub 16.07.02 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Dorostenci NOVOTNÝ Marek 19.05.03 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Dorostenci PŠENKA David 14.02.02 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Dorostenci
Dorostenci RYBA David 21.01.02 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Dorostenci SÁDOVSKÝ Matěj 12.11.02 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Dorostenci SKOUMAL Vincenc 29.04.03 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Dorostenci
Starší žáci HAMŠÍK Václav 20.08.05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek (ZIDLO) Starší žáci
Starší žáci TAJOVSKÝ Matěj 09.09.04 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Starší žáci
Mladší žáci CHALOUPEK Ondrej 10.11.07 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Mladší žáci
Mladší žáci JEDLIČKA Jonáš 14.05.07 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Mladší žáci
Mladší žáci KADLEC Vladimír 28.10.07 Mladší žáci
Mladší žáci KRAUS Šimon 26.10.07 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Mladší žáci
Mladší žáci LÁT Dušan 30.05.07 Mladší žáci
Mladší žáci NĚMEC Jakub 12.02.07 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Mladší žáci
Mladší žáci RACEK Jakub 29.09.06 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Mladší žáci
Mladší žáci REZEK Tomáš 15.05.06 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Mladší žáci
Mladší žáci ŠAFÁŘ Samuel 07.08.07 Mladší žáci
Mladší žáci ŠÍMA Ondřej 02.01.07 BYAC Brno (BYACB) Mladší žáci
Mladší žáci ŠIMON Matěj 13.03.06 Mladší žáci
Mladší žáci TAJOVSKÝ Šimon 09.08.07 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Mladší žáci
Nejmladší žáci ČAPEK Matyáš 26.10.09 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci DOBEŠ Brandon 25.03.09 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci DUFKA Šimon 15.01.09 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci ELLINGER Šimon 14.07.09 ASK Blansko (BLANS) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci JANDEJSEK Michael 11.03.09 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci JÍLEK Roman 14.05.08 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci PROSSER Štěpán 05.06.08 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci RAZÝM Daniel 22.06.08 TJ Dlouhá Třebová, z.s. (DLTRE) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci ŠPIČKA David 04.10.09 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Nejmladší žáci
Přípravka II chlapci DOLEŽAL Filip 25.06.10 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci HORKÝ Damián 24.09.11 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci JELÍNEK Vítězslav 06.10.10 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci KADLEC David 14.06.11 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci KUCHYŇKA Ondřej 30.08.10 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci MAREK Lukáš 23.05.11 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci PACHLOPNÍK Vít 01.01.10 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci PAVELKA Lukáš 08.10.10 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci PUVÁK Dávid 20.05.10 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci RAZÝM Matyáš 08.08.11 TJ Dlouhá Třebová, z.s. (DLTRE) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci ŽÍLA Jan 15.10.11 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Chlapci přípravka II
Přípravka I chlapci BAAR Antonín 06.07.17 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci ČERNÝ Vít 29.10.14 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci DOSEDĚL Vendelín 02.12.14 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci JINDŘIŠEK David 19.01.15 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci KRADJEL Andreas 31.08.14 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci MLČOCH Šimon 04.10.12 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci MLČOCH Vilém 18.09.15 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci MRŠTNÝ Matěj 22.11.12 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci NÁROVEC Václav 22.06.18 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci NOVÁK František 30.04.14 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci PETR Josef 23.02.14 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci PETR Ondřej 22.04.17 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci PUVÁK Samuel 30.04.16 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci SCHINNECK Roman 08.04.18 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci ŽÍLA Adam 26.05.16 Chlapci přípravka I
Ženy I BAMBUŠKOVÁ Ivona 25.12.97 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky
Ženy I ČADOVÁ Tereza 31.01.92 Ženy,Jky,Dky
Ženy I HARTMANOVÁ Kristýna 01.11.95 TJ Sokol Kolín-atletika (KOLIN) Ženy,Jky,Dky
Ženy I KOMAROVA Vilena 26.12.01 (RUS ) Ženy,Jky,Dky
Ženy I KOMAROVA Vladlena 26.12.01 (RUS ) Ženy,Jky,Dky
Ženy I MUSILOVÁ Erika 03.06.91 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky
Ženy I NÁROVCOVÁ Gabriela 02.03.90 Ženy,Jky,Dky
Ženy I ŠAFÁŘOVÁ Kristýna 29.06.98 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Ženy,Jky,Dky
Ženy I VACKOVÁ Tereza 04.12.91 Ženy,Jky,Dky
Ženy II ŠATNÍKOVÁ Zuzana 16.05.89 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Ženy,Jky,Dky
Ženy III TAJOVSKÁ Kateřina 08.09.76 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Ženy,Jky,Dky
Juniorky HARŠÁNYOVÁ Kristína 18.02.00 Ženy,Jky,Dky
Dorostenky BAČÁKOVÁ Zuzana 14.01.03 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky BÁRTOVÁ Lenka 04.05.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky JELÍNKOVÁ Barbora 22.06.03 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky ORTOVÁ Natali 27.03.03 TJ Nové Město na Moravě z.s. (NMMOR) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky PRUDIČOVÁ Pavlína 06.12.02 SK Nové Město nad Metují (NMMET) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky TROJANCOVÁ Iveta 16.01.03 Orel Vyškov (ORELV) Ženy,Jky,Dky
Starší žákyně DEKANOVÁ Adéla 01.11.05 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Starší žákyně
Starší žákyně DOLEČKOVÁ Lucie 06.06.05 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Starší žákyně
Starší žákyně KORBELOVÁ Anna 03.12.05 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Starší žákyně
Starší žákyně PAVLÍKOVÁ Patricie 21.02.04 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Starší žákyně
Starší žákyně ŠIROKÁ Eliška 22.10.04 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Starší žákyně
Mladší žákyně DANĚČKOVÁ Lucie 20.06.07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek (ZIDLO) Mladší žákyně
Mladší žákyně DOBEŠOVÁ Karolina 17.04.07 Mladší žákyně
Mladší žákyně FUČÍKOVÁ Eliška 26.12.06 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Mladší žákyně
Mladší žákyně KLEMENTOVÁ Luisa 06.01.06 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Mladší žákyně
Mladší žákyně KLÍMOVÁ Julie 01.01.06 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Mladší žákyně
Mladší žákyně SKALICKÁ Nikol 28.01.07 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Mladší žákyně
Mladší žákyně ŽÁKOVÁ Andrea 07.02.07 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Mladší žákyně
Nejmladší žákyně FRIEDLOVÁ Adéla 22.10.09 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně JURÁSKOVÁ Tereza 17.02.09 SK Hranice, z.s. (HRANI) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KALNÁ Roselie 29.12.08 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KOTYZOVÁ Veronika 03.11.09 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KOVAŘÍKOVÁ Sofie 30.12.08 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně NAVRÁTILOVÁ Kateřina 15.08.08 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně TROJANCOVÁ Monika 24.04.08 Orel Vyškov (ORELV) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně VÁCLAVKOVÁ Lenka 20.06.08 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně ZAMAZALOVÁ Eliška 09.04.09 Nejmladší žákyně
Přípravka II dívky BEZDÍČKOVÁ Daniela 21.02.10 ASK Blansko (BLANS) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky HAVLIŠOVÁ Barbora 26.08.10 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky HORÁKOVÁ Rozálie 07.04.10 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky KOVAŘÍKOVÁ Stela 20.10.10 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky KOŽDOŇOVÁ Vendula 19.08.10 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky KRIKLOVÁ Lenka 22.08.10 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky NĚMCOVÁ Natálie 29.07.11 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky POLÁŠKOVÁ Laura 07.04.10 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky PRÁŠKOVÁ Hana 15.06.10 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky RUCKÁ Jessica Stella 01.07.10 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky SKALICKÁ Nela 12.03.11 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky ŠUMBEROVÁ Sára 28.09.10 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky VÁCLAVÍKOVÁ Dita 25.05.10 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky WEINHÖFEROVÁ Elen 11.08.10 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Dívky Přípravka II
Přípravka I dívky BURIANOVÁ Barbora 12.12.12 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky DRCHALOVÁ Mariana 13.06.16 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky ERTLOVÁ Zuzana 18.12.12 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky HORÁKOVÁ Magdaléna 27.10.13 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky JANDEJSKOVÁ Eliška 10.02.14 Atletika TJ Lanškroun (ATLAN) Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky KADLECOVÁ Denisa 02.01.18 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky MALACHOVÁ Tereza 07.04.15 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky NÝVLTOVÁ Tereza 31.01.12 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky NÝVLTOVÁ Veronika 17.10.14 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky POKORNÁ Amálie 14.06.17 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky WEINHÖFEROVÁ Adéla 10.08.12 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Dívky Přípravka I
sleduj on-line výsledkový servis