Rozřazení do skupin

V tabulce níže naleznete rozřazení mužů a juniorů do závodních skupin.
Pro všechny platí prezentace od 7:30 do 8:00, detailní časový pořad naleznete v propozicích.

Závodní skupina Jméno Datum narození Oddíl Kategorie
Dorostenci Dressler Vojtěch 19.12.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Dorostenci
Dorostenci Kloud Vojtěch 11.02.02 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Dorostenci
Dorostenci Kopeček Jakub 05.11.03 Jac Brno (JACBR) Dorostenci
Dorostenci Krejčí Ondřej 28.01.03 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Dorostenci
Dorostenci Krejčí Jiří 28.01.03 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Dorostenci
Dorostenci Mareček Jakub 16.07.02 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Dorostenci Novotný Marek 19.05.03 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Dorostenci Pšenka David 14.02.02 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Dorostenci
Dorostenci Ryba David 21.01.02 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Dorostenci Sádovský Matěj 12.11.02 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Dorostenci Skoumal Vincenc 29.04.03 Atletický klub Kuřim, z.s. (KURIM) Dorostenci
Skupina A Bahník Marek 10.05.99 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Muži I
Skupina A Beneš David 28.01.91 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži I
Skupina A Borek Michal 15.02.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži I
Skupina A Doležal Jan 06.06.96 PSK Olymp Praha, z.s. (OLYPR) Muži I
Skupina A Doubek František 04.04.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Muži I
Skupina A Franěk Matyáš 21.03.00 AC Pardubice (ACPAR) Junioři
Skupina A Havlík Michael 01.01.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina A Hromčík Adam 06.03.89 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Muži II
Skupina A Komarov Alexander 04.03.01 (RUS ) Muži I
Skupina A Pulíček Tomáš 29.04.97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. (LIAZJ) Muži I
Skupina A Puvák Branislav 22.09.78 AC Stavbár Nitra (SVK ) Muži III
Skupina A Rykl Radoš 18.03.95 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Muži I
Skupina A Samuel Filip 08.11.98 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Muži I
Skupina A Stráský Vilém 03.07.99 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Muži I
Skupina A Šuba Ján 06.09.94 AC Stavbár Nitra (SVK ) Muži I
Skupina B Capoušek David 02.12.99 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Muži I
Skupina B Hromek Vít 06.05.97 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Muži I
Skupina B Mikuláček Petr 13.09.95 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Muži I
Skupina B Nárovec Jiří 13.10.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži I
Skupina B Soják Daniel 18.09.97 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Muži I
Skupina B Sýkora Jan 21.02.92 Muži I
Skupina C Beznoska Pavel 28.07.78 TJ Jiskra Otrokovice (OTROK) Muži III
Skupina C Částka Lukáš 14.10.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Doležal Ondřej 15.09.79 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. (AHAVY) Muži III
Skupina C Fiala Ondřej 15.12.76 Muži III
Skupina C Janeček Robert 20.01.81 Muži II
Skupina C Kučera Ondřej 01.01.80 Muži II
Skupina C Kvapil Lukáš 11.10.81 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Muži II
Skupina C Mrklovský Jakub 05.04.83 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži II
Skupina C Nárovec Václav 07.03.89 Muži II
Skupina C Navrátil Martin 07.04.81 Muži II
Skupina C Novotný Zdeněk 15.02.72 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Muži III
Skupina C Sekanina Tomáš 14.06.89 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Soušek Pavel 23.08.79 Muži III
Skupina C Svoboda Ondřej 24.04.87 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Šilar Michal 30.08.85 Muži II
Skupina C Toman Václav 27.06.72 TJ Slavoj Český Brod, z.s. (CBROD) Muži III
Skupina C Vinkler Miroslav 11.08.80 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži II
Skupina C Volný Jiří 13.03.56 TJ Slezan Opava, z.s. (SLEOP) Muži III
sleduj on-line výsledkový servis