Výsledky 2020
Hledej podle jména 2020

Výsledky devítiboje Výsledky sedmiboje


Skupina A (elitní muži)
Čas startuDisciplína
7:30 – 8:00 prezentace
8:30 60 m
8:50 dálka
10:40 výška
11:50 60m př.
13:50 koule
15:40 200m
16:20 oštěp
17:30 1000m
17:50 – 18:00 vyhlašovací blok
Skupina B (muži, jři, dci)
Čas startuDisciplína
7:30 – 8:00 prezentace
8:40 60 m
9:00 oštěp
9:50 výška
11:40 60m př.
13:00 koule
14:10 dálka
15:30 200m
17:10 1000m
17:50 – 18:00 vyhlašovací blok
Skupina C (muži)
Čas startuDisciplína
7:30 – 8:00 prezentace
8:50 60 m
9:20 koule
10:20 dálka
11:20 60m př.
14:00 výška
15:10 200m
15:20 oštěp
17:00 1000m
17:50 – 18:00 vyhlašovací blok
Starší žáci
Čas startuDisciplína
7:30 – 8:00 prezentace
8:40 60 m
9:00 oštěp
9:50 výška
11:10 60m př.
13:00 koule
14:10 dálka
17:10 1000m
17:50 – 18:00 vyhlašovací blok
Mladší žáci
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:50 60m př.
13:40 míček
14:40 60 m
15:00 dálka
16:20 800m
16:50 – 17:00 vyhlašovací blok
Nejmladší žáci
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
13:30 60 m
13:40 míček
15:00 dálka
16:00 600m
16:50 – 17:00 vyhlašovací blok
Hoši přípravka II
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:40 dálka
14:10 míček
14:50 60 m
15:20 – 15:30 vyhlašovací blok
Hoši přípravka I
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
13:20 míček
14:30 60 m
15:20 – 15:30 vyhlašovací blok
Ženy, Jky, Dky, St. žky
Čas startuDisciplína
7:30 – 8:00 prezentace
8:10 oštěp
9:20 60 m
10:00 koule
10:50 60m př.
12:40 výška
15:10 dálka
16:40 800m
17:50 – 18:00 vyhlašovací blok
Mladší žákyně
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:20 míček
13:00 60m př.
13:20 dálka
14:10 60 m
16:30 800m
16:50 – 17:00 vyhlašovací blok
Nejmladší žákyně
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:40 míček
13:40 dálka
14:20 60 m
16:10 600m
16:50 – 17:00 vyhlašovací blok
Dívky Přípravka II
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:40 dálka
14:00 60 m
14:20 míček
15:20 – 15:30 vyhlašovací blok
Dívky Přípravka I
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:40 míček
13:50 60 m
15:20 – 15:30 vyhlašovací blok

Podrobné výsledky startovek:
Skupina A Skupina B Skupina C Starší žáci Mladší žáci Nejmladší žáci Chlapci přípravka II Chlapci přípravka I Ženy,Jky,Dky,St.žky Mladší žákyně Nejmladší žákyně Dívky Přípravka II Dívky Přípravka I


Rozřazení mužů a juniorů do skupin Seznam přihlášených závodníků






sleduj on-line výsledkový servis