Výsledková listina
Muži I, konečné výsledky
Pořadí Závodník Oddíl Body
1. DOLEŽAL Jan
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.15/830 717/855 52.30/919 200/804 8.05/970 17.49/944 22.60/824 61.61/763 2:52.69/738
OLYPR 7647
2. KOMAROV Alexander
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.43/736 630/653 43.80/743 205/850 8.42/879 16.56/886 23.16/771 62.54/777 3:02.94/636
RUS 6931
(−716)
3. DOUBEK František
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.42/739 676/758 46.35/795 195/759 8.46/870 15.15/799 23.50/739 57.43/700 3:14.13/533
ACJAB 6692
(−955)
4. PULÍČEK Tomáš
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.51/710 659/718 43.35/733 185/671 8.14/947 14.20/741 23.58/732 51.97/618 3:00.58/659
LIAZJ 6529
(−1118)
5. RYKL Radoš
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.62/675 661/723 43.10/728 185/671 8.29/911 13.69/710 23.83/709 49.32/579 3:02.73/638
HKRAL 6344
(−1303)
6. SAMUEL Filip
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.53/704 659/718 40.02/665 190/714 8.39/887 13.39/692 23.77/714 41.05/458 3:10.12/569
AKLOL 6121
(−1526)
7. BOREK Michal
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.29/783 643/682 29.39/453 175/586 9.12/720 13.33/688 22.94/792 37.35/404 2:53.92/726
AKMTR 5834
(−1813)
8. NÁROVEC Jiří
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.58/688 42.81/483 165/504 36.49/594 9.01/744 11.73/591 600/587 23.68/723 2:59.93/665
AKMTR 5579
(−2068)
9. BAHNÍK Marek
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.54/700 664/730 23.95/347 210/897 8.54/851 9.14/435 24.26/670 17.46/128 2:59.36/671
HKRAL 5429
(−2218)
10. STRÁSKÝ Vilém
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.30/779 653/705 37.91/623 185/671 8.13/950 14.10/735 23.25/762 DNP/0 DNP/0
UNIBR 5225
(−2422)
11. CAPOUŠEK David
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.01/557 34.36/362 155/427 37.15/607 9.38/665 11.67/587 574/532 25.53/562 3:01.89/646
HKRAL 4945
(−2702)
12. MIKULÁČEK Petr
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.99/563 41.20/460 170/544 43.42/735 9.76/588 14.54/762 566/515 26.26/504 4:00.30/198
OTROK 4869
(−2778)
13. HROMEK Vít
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.74/638 29.44/292 165/504 28.92/444 8.72/809 10.10/492 550/482 24.46/653 3:20.24/480
SUMPE 4794
(−2853)
14. SOJÁK Daniel
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.74/638 43.00/486 160/465 22.19/314 10.76/407 11.78/594 490/364 24.93/612 3:08.31/586
SUMPE 4466
(−3181)
15. ŠUBA Ján
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
8.37/458 566/515 32.50/514 160/465 9.96/549 10.83/536 30.53/222 38.89/427 4:50.50/13
SVK 3699
(−3948)
16. BENEŠ David
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.59/685 638/671 36.10/586 185/671 DNF/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0
HVEPA 2613
(−5034)
17. SÝKORA Jan
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
9.53/198 18.82/146 130/251 22.65/323 13.91/50 8.32/386 408/219 33.06/105 DNP/0
1678
(−5969)
sleduj on-line výsledkový servis