Novinky ročníku 2021

Protože se snažíme dělat závod lepší, a už teď je lepší než před 10 lety, tak zkoušíme různé modifikace. Skalní příznivci našeho závodu si jistě všimli drobných změn oproti minulému ročníku, ale my je radši představíme.

Největší změna kategorií od počátků meetingu

  • Kompletně jsme zrušili kategorie Muži/Ženy I, II, III a sladili jsme se s mezinárodními atletickými kategoriemi - tedy budeme mít pouze 2 kategorie pro každé pohlaví. Tedy Muži/Ženy a Muži/Ženy masters (nad 35let). V kategoriích masters se budou body přepočítávat s věkovým koeficientem.
  • Opět bude do devítiboje zařazen hod diskem (klec na stadionu ještě nestojí ale máme slíbeno že bude)

Zavedení startovného pro děti

  • Pro letošní ročník jsme zavedli startovné i pro děti, není to něco co bychom dělali rádi, a přišlo nám na toto téma několik dotazů, je potřeba to vysvětlit. Bohužel v několika posledních letech se ukázala jistá nepříjemnost - pár jedinců se zdarma zaregistrovalo, vyzvedli si v den závodu tašku s dárky a na start už nedorazili. A to nám jednak dost komplikuje startovky a jednak je to docela nefér :)

Ubytování na faře nebo v tělocvičně

  • Protože s námi chce trávit celý bíkend stále více lidí, pro letošek jsme domluvili dvě možnosti ubytování - jednak na faře jako v minulých letech, nebo v tělocvičně pro větší (a mladší skupiny), více zde

Publikováno on 27. 8. 2021

sleduj on-line výsledkový servis