MT VÍCEBOJE POMÁHAJÍ. JDEŠ DO TOHO S NÁMI?

Víceboje děláme pro všechny. Od těch co sotva chodí po ty co....sotva chodí. Taky se každý rok snažíme udělat něco jinak. Jestli ne, tak nám dejte facku nebo nám to pěkně osolte do zpětné vazby. Jednu věc jsme však za těch 10 let, které víceboje pořádáme ještě neudělali.

POMOC ČLOVĚKU, KTERÝ BY CHTĚL BĚHAT, HÁZET, SKÁKAT, ALE ŽIVOT MU TO NEDOPŘÁL.

Za ty roky už víme, jak se říká o peníze. Když má něco smysl, sponzoři to ocení. Vojta a Seky už dávno ví, kudy kozy hnát. Taky máme pravidla. Děti to budou mít vždycky gratis a dospělý za rozumnou cenu. Nebudeme z toho dělat komerční sportovní bullshit jako jiní. No a když bude finanční krize, uděláme sbírku. Víceboje budou do té doby, dokud budeme táhnout jako tým za jeden provaz. Jedině tak to má smysl.

Letos jsme se rozhodli pomoci někomu, kdo jí potřebuje více než my. Možná se ptáte komu. Stále hledáme. BUDEME VÁM VDĚČNÍ, KDYŽ SE ZAMYSLÍTE S NÁMI A POKUD VÁS NĚKDO NAPADNE, PROSÍM NAPIŠTE NÁM NA MEIL- mtviceboje@email.cz.

O tom, že Afterparty bude letos legendární nikdo nepochybuje. Oslavy narozenin závodníků, soutěže, tradiční gesto šampióna a další sázky vždy odvedou svoji službu společnosti. DJ Miloš Kotaz nám to navíc letos udělá hezký.

Rádi bychom právě výtěžek ze vstupného a baru afterparty MT vícebojů (určitě už čekáš na pozvánku) darovali na dobrou věc. Třeba vybereme i něco během závodu a uděláme hezké věnování od všech.

Pokud Vám to také dává smysl, budeme rádi za podporu!

Váš tým MTV

pomoc.jpg

Publikováno on 27. 8. 2018

sleduj on-line výsledkový servis