Hledáme Majkla Jordna

MT víceboje 2017 už jsou minulostí, i přes nepřízeň počasí to byla opět krásná podívaná a bylo se na co dívat. Jsme rádi, že jste dojeli ze všech koutů republiky i zahraničí, abyste nám ukázali, že na to máte! Brzy příjde další fáze fotek a reporty ze závodu, těšte se!!!

Nikdy nic není perfektní a s pořádáním závodů se člověk hodně naučí. Učíme se i od Vás a těšíme se na zpětnou vazbu (formulář k Vám brzy příjde).

Bohužel máme jednu špatnou zprávu. Týká se ubytovaných závodníků v tělocvičně na 3. ZŠ Kostelní náměstí. Bohužel místní děti si minimálně pár dní nezahází na koš, protože ho někdo urval i s deskou. Při nedělní kontrole jsme si toho všimli, ale bylo nám řečeno, že už to bylo. Tak to vypadá, že se to muselo stát z pátku na sobotu.

O peníze nejde, ty budou vždycky, ale jde o to, že se během závodu nebo po něm nikdo nepřiznal a nešel s kůží na trh. Teď padá odpovědnost na nás a mnozí možná víte, že už tohle neřešíme poprvé.

Proto prosíme dotyčnou osobu, aby nám nahrála video jejichž obsah vyvěsíme na našich stránkách. Možná je to výzva, ale člověk se občas musí podívat do kalhot!

My si Vás vážíme, vážíte si i Vy nás?

PristiRokPodStanem #DokažeTo? #MTviceboje #NecumASdilej

Publikováno on 19. 9. 2017

sleduj on-line výsledkový servis