Aktuality

Posledních 30 volných míst na MT víceboje 2017

Publikováno 7. 9. 2017

I letos evidujeme enormní zájem účastníků zažít skvělou atmosféru našeho závodu. Loni jsme měli 180 přihlášených závodníků, trhneme letos rekord? Naše kapacity jsou vzhledem k prostorům a časovému pořadu omezené, proto jsme si Vás dovolili informovat, že zbývá posledních 30 volných míst pro letošní závod!

Tak co, budeš závodit nebo sedět doma?

Těšíme se na Vás!

číst dále


Soutěž o zájezd do Štrasburku

Publikováno 1. 9. 2017

Pro letošní ročník CHAS Moravskotřebovských vícebojů máme další velkou novinku! Přímo v den závodu může kdokoliv vyhrát zájezd do Štrasburku!

Jak to bude fungovat?

Každý, kdo udělá v občerstvení na stadionu nákup za 30 Kč a více, tak získá slosovatelný lístek. No a z těchto lístků vylosujeme výherce. Jednodušší to ani být nemůže.

Zájezd nám věnoval europoslanec Tomáš Zdechovský a bude se pravděpodobně konat v termínu 12.-15.12.2017.

*pořadatel si vyhrazuje právo na změny

číst dále


Letos poprvé „prize money“ i pro ženy!

Publikováno 17. 8. 2017

Po dlouhých letech jsme se rozhodli, že už jsme dost staří, abychom nebyli takoví šovinisté, a navíc někteří z nás jsou ženatí, a tak nezbývá než říct... měkneme!

Ale teď vážně, už loni se ukázalo, že dámské kategorie za to taky pořádně vzaly, a my jsme se rozhodli je za to letos ocenit. Jak jinak než tím, že budeme rozdávat peníze vítězkám:)

Letos jsme tedy provedli změny v odměňování vítězů a vítězek oproti minulým letem. Snad budete s novými pravidly spokojeni. My jsme přesvědčeni, že je to ku prospěchu věci.

Muži (devítiboj, absolutní pořadí)

  1. místo 5 000 Kč
  2. místo 3 000 Kč
  3. místo 2 000 K...
číst dále


Otevíráme registraci

Publikováno 2. 8. 2017

Právě jsme spustili registraci na nadcházející ročník MT vícebojů.

číst dále


Stránka
sleduj on-line výsledkový servis