Výsledková listina
Muži I, konečné výsledky
Pořadí Závodník Oddíl Body
1. PULÍČEK Tomáš
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.35/762 651/700 42.94/725 175/586 8.19/935 14.27/745 23.67/723 46.81/542 3:12.83/545
LIAZJ 6263
2. ŠUBA Ján
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.42/739 687/783 33.46/533 170/544 8.37/891 12.90/662 23.68/723 39.80/440 3:02.62/639
SVK) 5954
(−309)
3. VEČEŘA Jindřich
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.62/675 638/671 40.76/681 180/628 8.37/891 13.86/720 24.66/636 49.42/581 3:26.78/426
AKLOL 5909
(−354)
4. SMUTNÝ Štěpán
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.36/759 40.17/445 185/671 30.73/479 8.96/755 11.61/583 637/669 24.22/674 3:11.97/552
AKLOL 5587
(−676)
5. HROMČÍK Adam
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.50/713 618/626 36.53/595 170/544 8.70/814 13.07/672 24.69/633 45.16/518 3:22.91/458
UNIBR 5573
(−690)
6. BOREK Michal
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.31/776 586/557 31.13/487 170/544 9.36/669 12.62/645 23.43/746 34.97/370 3:02.34/642
AKMTR 5436
(−827)
7. BENEŠ David
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.61/678 651/700 35.16/567 185/671 8.58/842 12.41/632 25.32/580 30.44/306 3:59.19/204
HVEPA 5180
(−1083)
8. MIKULÁČEK Petr
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.83/610 577/538 43.84/743 175/586 8.97/753 15.15/799 26.05/521 39.69/438 4:21.13/97
OTROK 5085
(−1178)
9. ZACH Adam
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.80/619 32.37/333 165/504 32.10/506 9.53/634 15.01/791 509/400 25.85/537 3:06.09/606
STBOL 4930
(−1333)
10. DANÁČ Denis
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.25/796 34.72/367 155/427 22.10/312 10.44/461 9.91/481 571/525 22.62/822 2:54.82/716
VITKO 4907
(−1356)
11. JÍLEK Jan
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
8.25/490 528/437 40.49/675 175/586 10.31/484 13.72/712 26.47/488 50.18/592 3:30.85/394
ATZAB 4858
(−1405)
12. HROMEK Vít
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.81/616 26.93/257 165/504 26.08/388 8.81/789 9.99/486 558/498 24.47/652 3:12.77/545
SUMPE 4735
(−1528)
13. RYBA David
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.74/638 587/559 36.30/590 170/544 12.15/209 10.70/528 25.36/576 38.90/427 3:22.11/464
ACPAR 4535
(−1728)
14. ŠROM Jan
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.90/589 42.15/474 165/504 19.31/260 10.24/497 11.67/587 566/515 25.67/551 3:18.37/496
4473
(−1790)
15. DOČKAL Lukáš
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.86/601 38.71/424 155/427 25.52/378 15.06/4 10.86/538 546/474 26.16/512 3:15.25/523
AKLOL 3881
(−2382)
16. BARNA Miloš
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.09/534 33.60/351 155/427 23.62/341 11.38/311 9.88/479 465/318 26.97/450 3:06.10/606
3817
(−2446)
17. NÁROVEC Václav
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.60/399 27.96/271 155/427 28.69/439 10.52/448 10.32/505 504/390 28.73/329 3:22.58/461
3669
(−2594)
18. PETROUŠ František
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
9.05/294 40.38/448 145/353 27.96/425 11.08/356 10.96/544 438/270 30.01/251 3:20.33/479
3420
(−2843)
19. BÁRTA Adam
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.21/501 27.90/270 150/389 19.98/272 12.47/172 8.60/402 452/294 27.01/448 3:12.40/548
AKMTR 3296
(−2967)
20. DANYO Martin
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.63/391 17.42/127 140/318 21.20/295 12.79/139 10.52/517 428/253 28.70/331 3:31.03/393
2764
(−3499)
21. POSPÍŠIL Jiří
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.96/314 24.67/225 150/389 17.40/224 12.96/123 8.58/401 447/285 31.26/185 4:43.56/26
2172
(−4091)
22. MALÝ Jan
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
9.03/298 25.49/237 130/251 19.56/264 13.08/112 8.85/417 419/237 DNP/0 DNP/0
1816
(−4447)
23. SAMUEL Filip
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.50/713 670/744 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0
AKLOL 1457
(−4806)
sleduj on-line výsledkový servis