Rozřazení do skupin

V tabulce níže naleznete rozřazení mužů a juniorů do závodních skupin.
Pro všechny platí prezentace od 7:30 do 8:10, detailní časový pořad naleznete v propozicích nebo výběrem závodní skupiny níže.

Skupina A (elitní muži)
Čas startuDisciplína
7:30 – 8:10 prezentace
8:50 60 m
9:10 dálka
10:10 disk
11:10 výška
12:30 60m př.
13:30 koule
15:20 200m
16:00 oštěp
17:10 1000m
17:30 – 18:00 vyhlašovací blok
Skupina B (muži, junioři)
Čas startuDisciplína
7:30 – 8:10 prezentace
8:40 60 m
9:10 oštěp
10:00 výška
11:10 disk
12:20 60m př.
12:40 koule
13:50 dálka
15:10 200m
16:50 1000m
17:30 – 18:00 vyhlašovací blok
Skupina C (muži)
Čas startuDisciplína
7:30 – 8:10 prezentace
9:00 60 m
9:20 koule
10:20 dálka
11:30 60m př.
12:40 disk
13:40 výška
14:50 200m
15:00 oštěp
16:40 1000m
17:30 – 18:00 vyhlašovací blok
Dorostenci
Čas startuDisciplína
7:30 – 8:10 prezentace
8:40 60 m
9:10 oštěp
10:00 výška
12:20 60m př.
12:40 koule
13:50 dálka
15:30 800m
17:30 – 18:00 vyhlašovací blok
Starší žáci
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:50 60m př.
13:20 míček
14:20 60 m
14:40 dálka
16:00 800m
16:30 – 16:50 vyhlašovací blok
Mladší žáci
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:50 60m př.
13:20 míček
14:20 60 m
14:40 dálka
16:00 800m
16:30 – 16:50 vyhlašovací blok
Nejmladší žáci
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
13:10 60 m
13:20 míček
14:40 dálka
15:40 600m
16:30 – 16:50 vyhlašovací blok
Hoši přípravka II
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:20 dálka
13:50 míček
14:30 60 m
15:00 – 15:20 vyhlašovací blok
Hoši přípravka I
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
13:00 míček
14:10 60 m
15:00 – 15:20 vyhlašovací blok
Ženy, Jky, Dky
Čas startuDisciplína
7:30 – 8:10 prezentace
8:30 oštěp
9:20 60 m
10:20 koule
11:10 60m př.
12:40 výška
14:50 dálka
16:20 800m
17:30 – 18:00 vyhlašovací blok
Starší žákyně
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:20 míček
13:00 60m př.
13:20 dálka
14:00 60 m
16:10 800m
16:30 – 16:50 vyhlašovací blok
Mladší žákyně
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:20 míček
13:00 60m př.
13:20 dálka
14:00 60 m
16:10 800m
16:30 – 16:50 vyhlašovací blok
Nejmladší žákyně
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:20 míček
13:20 dálka
14:00 60 m
15:50 600m
16:30 – 16:50 vyhlašovací blok
Dívky Přípravka II
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:20 dálka
13:50 60 m
14:00 míček
15:00 – 15:20 vyhlašovací blok
Dívky Přípravka I
Čas startuDisciplína
11:10 – 12:00 prezentace
12:20 míček
13:40 60 m
15:00 – 15:20 vyhlašovací blok

Závodní skupina Jméno Datum narození Oddíl Kategorie
Skupina A Baar Pavel 18.04.84 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Muži II
Skupina A Beneš David 28.01.91 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži I
Skupina A Borek Michal 15.02.90 Muži I
Skupina A Doležal Jan 06.06.96 PSK Olymp Praha, z.s. (OLYPR) Muži I
Skupina A Doubek František 04.04.02 TJ SOKOL Nová Paka (NPAKA) Muži I
Skupina A Flídr Jan 11.07.94 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Muži I
Skupina A Havlík Michael 01.01.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži I
Skupina A Procházka Jáchym 22.06.97 PSK Olymp Praha, z.s. (OLYPR) Muži I
Skupina A Pulíček Tomáš 29.04.97 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Muži I
Skupina A Puvak Branislav 22.09.78 SVK Muži II
Skupina A Samuelis Peter 29.10.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži I
Skupina A Smutný Štěpán 18.06.96 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Muži I
Skupina A Tuček Martin 05.12.95 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Muži I
Skupina A Večeřa Jindřich 29.03.95 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Muži I
Skupina B Částka Lukáš 14.10.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži I
Skupina B Danyo Martin 15.08.91 Muži I
Skupina B Dvořák Radek 31.05.95 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Muži I
Skupina B Hvasta Lukáš 25.06.99 AC Moravská Slavia Brno, spolek (MOSBR) Junioři
Skupina B Kadlec Marcel 12.08.94 ASK Slavia Praha (SLAPR) Muži I
Skupina B Krištof Tomáš 27.04.93 AC Turnov, z. s. (ACTUR) Muži I
Skupina B Leština Kamil 14.08.99 TJ Nové Město na Moravě z.s. (NMMOR) Junioři
Skupina B Nárovec Jiří 13.10.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži I
Skupina B Nárovec Václav 07.03.89 Muži I
Skupina B Ploc Jan 21.08.91 Muži I
Skupina B Pospíšil Jiří 14.08.91 Muži I
Skupina B Schmöger Martin 03.05.95 AC Moravská Slavia Brno, spolek (MOSBR) Muži I
Skupina B Suchánek Daniel 15.02.99 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Junioři
Skupina B Zeman Filip 23.08.99 JAC Brno (JACBR) Junioři
Skupina B Žouželka Jaroslav 19.04.95 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži I
Skupina C Dobeš Luděk 28.03.82 Muži II
Skupina C Doležal Ondřej 15.09.79 Atletický klub AK Tišnov, z.s. (TISNO) Muži II
Skupina C Fiala Ondřej 15.12.76 Muži III
Skupina C Finstrle Aleš 11.06.76 Muži III
Skupina C Grünwald Martin 29.12.79 Muži II
Skupina C Janeček Robert 20.01.81 Muži II
Skupina C Kamenický Jan 20.04.81 Muži II
Skupina C Král Josef 09.02.68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou (SVCLE) Muži III
Skupina C Kučera Ondřej 01.01.80 Muži II
Skupina C Kvapil Jan 28.04.81 Muži II
Skupina C Mrklovský Jakub 05.04.83 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži II
Skupina C Navrátil Martin 07.04.81 Muži II
Skupina C Novotný Zdeněk 15.02.72 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Muži III
Skupina C Randák Martin 12.06.87 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Muži II
Skupina C Soušek Pavel 23.08.79 Muži II
Skupina C Svoboda Ondřej 28.04.87 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Šára Pavel 25.07.74 AC Praha 1890 (ACPRA) Muži III
Skupina C Široký Stanislav 25.08.77 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Muži III
Skupina C Škvařil Jan 20.05.73 Muži III
Skupina C Tichý Jan 06.06.85 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Muži II
Skupina C Toman Václav 27.06.72 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Muži III
Skupina C Žižka Jan 10.10.76 AC Moravská Slavia Brno, spolek (MOSBR) Muži III
sleduj on-line výsledkový servis