Seznam přihlášených

Kategorie Jméno Datum narození Oddíl Závodní skupina
Muži I BENEŠ David 28.01.91 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina A
Muži I BOREK Michal 15.02.90 Skupina A
Muži I ČÁSTKA Lukáš 14.10.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina B
Muži I DANYO Martin 15.08.91 Skupina B
Muži I DOLEŽAL Jan 06.06.96 PSK Olymp Praha, z.s. (OLYPR) Skupina A
Muži I DOUBEK František 04.04.02 TJ SOKOL Nová Paka (NPAKA) Skupina A
Muži I DVOŘÁK Radek 31.05.95 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Skupina B
Muži I FLÍDR Jan 11.07.94 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina A
Muži I HAVLÍK Michael 01.01.88 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina A
Muži I KADLEC Marcel 12.08.94 ASK Slavia Praha (SLAPR) Skupina B
Muži I KRIŠTOF Tomáš 27.04.93 AC Turnov, z. s. (ACTUR) Skupina B
Muži I NÁROVEC Václav 07.03.89 Skupina B
Muži I NÁROVEC Jiří 13.10.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina B
Muži I PLOC Jan 21.08.91 Skupina B
Muži I POSPÍŠIL Jiří 14.08.91 Skupina B
Muži I PROCHÁZKA Jáchym 22.06.97 PSK Olymp Praha, z.s. (OLYPR) Skupina A
Muži I PULÍČEK Tomáš 29.04.97 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Skupina A
Muži I SAMUELIS Peter 29.10.90 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina A
Muži I SCHMÖGER Martin 03.05.95 AC Moravská Slavia Brno, spolek (MOSBR) Skupina B
Muži I SMUTNÝ Štěpán 18.06.96 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
Muži I TUČEK Martin 05.12.95 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Skupina A
Muži I VEČEŘA Jindřich 29.03.95 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Skupina A
Muži I ŽOUŽELKA Jaroslav 19.04.95 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina B
Muži II BAAR Pavel 18.04.84 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina A
Muži II DOBEŠ Luděk 28.03.82 Skupina C
Muži II DOLEŽAL Ondřej 15.09.79 Atletický klub AK Tišnov, z.s. (TISNO) Skupina C
Muži II GRÜNWALD Martin 29.12.79 Skupina C
Muži II JANEČEK Robert 20.01.81 Skupina C
Muži II KAMENICKÝ Jan 20.04.81 Skupina C
Muži II KUČERA Ondřej 01.01.80 Skupina C
Muži II KVAPIL Jan 28.04.81 Skupina C
Muži II MRKLOVSKÝ Jakub 05.04.83 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina C
Muži II NAVRÁTIL Martin 07.04.81 Skupina C
Muži II PUVAK Branislav 22.09.78 SVK Skupina A
Muži II RANDÁK Martin 12.06.87 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Skupina C
Muži II SOUŠEK Pavel 23.08.79 Skupina C
Muži II SVOBODA Ondřej 28.04.87 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži II TICHÝ Jan 06.06.85 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Skupina C
Muži III FIALA Ondřej 15.12.76 Skupina C
Muži III FINSTRLE Aleš 11.06.76 Skupina C
Muži III KRÁL Josef 09.02.68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou (SVCLE) Skupina C
Muži III NOVOTNÝ Zdeněk 15.02.72 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Skupina C
Muži III ŠÁRA Pavel 25.07.74 AC Praha 1890 (ACPRA) Skupina C
Muži III ŠIROKÝ Stanislav 25.08.77 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Skupina C
Muži III ŠKVAŘIL Jan 20.05.73 Skupina C
Muži III TOMAN Václav 27.06.72 TJ Sokol Hradec Králové (HKRAL) Skupina C
Muži III ŽIŽKA Jan 10.10.76 AC Moravská Slavia Brno, spolek (MOSBR) Skupina C
Junioři HVASTA Lukáš 25.06.99 AC Moravská Slavia Brno, spolek (MOSBR) Skupina B
Junioři LEŠTINA Kamil 14.08.99 TJ Nové Město na Moravě z.s. (NMMOR) Skupina B
Junioři SUCHÁNEK Daniel 15.02.99 VSK Univerzita Brno (UNIBR) Skupina B
Junioři ZEMAN Filip 23.08.99 JAC Brno (JACBR) Skupina B
Dorostenci BÍNA Martin 12.07.00 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Dorostenci
Dorostenci FRANĚK Matyáš 21.03.00 AC Pardubice (ACPAR) Dorostenci
Starší žáci BARTOŇ Jan 06.11.03 TJ Šumperk, z.s. (SUMPE) Starší žáci
Starší žáci BUDÍK Ondřej 02.09.03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. (SLAVB) Starší žáci
Starší žáci ČUMPELÍK Luděk 24.04.03 AC Moravská Slavia Brno, spolek (MOSBR) Starší žáci
Starší žáci JANŮ Radim 11.04.03 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Starší žáci
Starší žáci KOPEČEK Jakub 05.11.03 BYAC Brno (BYACB) Starší žáci
Starší žáci RABA Jan 12.03.03 AC Pardubice (ACPAR) Starší žáci
Starší žáci SÁDOVSKÝ Matěj 12.11.02 AC Pardubice (ACPAR) Starší žáci
Starší žáci VODIČKA Dušan 09.06.03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Starší žáci
Mladší žáci DUSIL Jakub 14.03.05 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Mladší žáci
Mladší žáci HAMŠÍK Václav 20.08.05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek (ZIDLO) Mladší žáci
Mladší žáci HANEK Štěpán 28.01.05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek (ZIDLO) Mladší žáci
Mladší žáci HANEK Kryštof 28.01.05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek (ZIDLO) Mladší žáci
Mladší žáci KADAVÝ Roman 17.11.05 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Mladší žáci
Mladší žáci KOBLOVSKÝ Jakub 09.11.05 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Mladší žáci
Mladší žáci NEČAS Adam 02.03.04 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Mladší žáci
Mladší žáci PÁLKA Jan 24.03.05 Mladší žáci
Mladší žáci ŽIŽKA Rudolf 07.04.04 AC Moravská Slavia Brno, spolek (MOSBR) Mladší žáci
Nejmladší žáci BARTOŇ Patrik 28.06.06 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci BUREŠ Josef 25.07.06 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s (CTREB) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci DOSPIVA Šimon 08.10.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci FINSTRLE Filip 30.11.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci GRÜNWALD Martin 13.06.07 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci JEDLIČKA Jonáš 14.05.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci KADLEC Vladimír 28.10.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci KRAUS Šimon 26.10.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci KŘÍŽEK Filip 08.01.06 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci MAURER Lukáš 31.01.06 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci NĚMEC Jakub 12.02.07 TJ Jiskra Litomyšl (LITOM) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci PEHAL Zbyněk 09.08.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci SÝKORA Matyáš 05.08.06 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci ŠKRABAL Štěpán 11.02.07 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci VODIČKA Jan 28.06.06 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Nejmladší žáci
Nejmladší žáci ZEMAN Bruno 17.04.06 Nejmladší žáci
Nejmladší žáci ŽOUŽELKA Vít 14.11.07 Nejmladší žáci
Přípravka II chlapci ČAPEK Matyáš 26.10.09 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci ČUMPELÍK Lukáš 22.01.08 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci DAVID Jakub 12.06.08 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci DOBEŠ Brandon 25.03.09 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci JÍLEK Roman 14.05.08 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci KOŠŤÁL Janek 12.09.08 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci KOVÁŘ Filip 27.07.09 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci KŘIVÁNEK Tomáš 13.11.08 Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci ŠKVAŘIL Hynek 12.05.08 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci TOMÁŠEK Martin 05.07.08 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Chlapci přípravka II
Přípravka II chlapci VYROUBAL Jindřich 01.08.08 Chlapci přípravka II
Přípravka I chlapci HORKÝ Damián 24.09.11 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci KADLEC David 14.06.11 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci KOLÁŘ Šimon 01.07.12 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci KOŠŤÁL Ondřej 23.09.10 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci KUCHYŇKA Ondřej 30.08.10 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci MAROSSY Richard 09.07.10 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci POKORNÝ František 09.01.12 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci SÝKORA Jan 09.07.11 Chlapci přípravka I
Přípravka I chlapci ŠÁRA Petr 11.11.10 Chlapci přípravka I
Ženy I BORBÉLYOVÁ Denisa 17.04.97 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky
Ženy I DRIMLOVÁ Amálie 20.01.96 TJ Nové Město na Moravě z.s. (NMMOR) Ženy,Jky,Dky
Ženy I HAVLÍKOVÁ Monika 29.09.89 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky
Ženy I JANATOVÁ Daniela 08.03.97 Atletický klub Olomouc z.s. (AKLOL) Ženy,Jky,Dky
Ženy I MRKLOVSKÁ Radka 19.07.89 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Ženy,Jky,Dky
Ženy I MRŇOVÁ Markéta 29.10.91 AK Olymp Brno (AKOLY) Ženy,Jky,Dky
Ženy I MUSILOVÁ Erika 03.06.91 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Ženy,Jky,Dky
Ženy I PROCHÁZKOVÁ Gabriela 02.03.90 Ženy,Jky,Dky
Ženy I PRŮŠOVÁ Radka 23.09.96 Ženy,Jky,Dky
Ženy I ŠKOLOUDOVÁ Iva 19.07.88 Ženy,Jky,Dky
Ženy II BROUČKOVÁ Lenka 14.07.86 Hvězda Pardubice z.s. (HVEPA) Ženy,Jky,Dky
Ženy III FINSTRLOVÁ Jarmila 25.04.76 Ženy,Jky,Dky
Ženy III ŽIŽKOVÁ Hana 17.07.77 Ženy,Jky,Dky
Juniorky BOCHNÍČKOVÁ Dominika 04.05.99 Ženy,Jky,Dky
Juniorky HÁJKOVÁ Kateřina 19.12.99 AC Vysoké Mýto z.s. (VMYTO) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky FORCHTSAMOVÁ Eliška 25.02.00 TJ Nové Město na Moravě z.s. (NMMOR) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky HARŠÁNYOVÁ Kristína 18.02.00 SVK Ženy,Jky,Dky
Dorostenky KADAVÁ Kateřina 03.06.03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky KOKTAVÁ Ivana 29.06.01 TJ Nové Město na Moravě z.s. (NMMOR) Ženy,Jky,Dky
Dorostenky STUCHLÍKOVÁ Kateřina 13.06.01 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Ženy,Jky,Dky
Starší žákyně BAČÁKOVÁ Zuzana 14.01.03 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Starší žákyně
Starší žákyně BÁRTOVÁ Lenka 04.05.02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Starší žákyně
Starší žákyně HÁJKOVÁ Hana 26.04.02 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Starší žákyně
Starší žákyně PODHORNÁ Petra 02.10.02 Starší žákyně
Starší žákyně TROJANCOVÁ Iveta 16.01.03 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV) Starší žákyně
Mladší žákyně ČERVENÁ Eliška 17.03.04 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Mladší žákyně
Mladší žákyně DEKANOVÁ Adéla 01.11.05 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Mladší žákyně
Mladší žákyně DOLEČKOVÁ Lucie 06.06.05 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Mladší žákyně
Mladší žákyně JAKOUBĚOVÁ Monika 02.08.05 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Mladší žákyně
Mladší žákyně JANŮ Monika 28.11.05 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Mladší žákyně
Mladší žákyně JÍLKOVÁ Kateřina 09.05.05 Mladší žákyně
Mladší žákyně KUMSTÁTOVÁ Pavla 25.05.05 AC Jablonec nad Nisou, z. s. (ACJAB) Mladší žákyně
Mladší žákyně MATOUŠKOVÁ Jana 12.05.04 AK Slovan Moravská Třebová (AKMTR) Mladší žákyně
Mladší žákyně ŠIROKÁ Eliška 22.10.04 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Mladší žákyně
Mladší žákyně ŠKVAŘILOVÁ Stela 20.05.04 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Mladší žákyně
Nejmladší žákyně ČERVENÁ Veronika 17.08.06 ATLETIKA Polička, spolek (ATPOL) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně DANĚČKOVÁ Veronika 18.08.06 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně DANĚČKOVÁ Lucie 20.06.07 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně DOBEŠOVÁ Karolína 17.04.07 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně FINSTRLOVÁ Lucie 08.05.06 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně FUČÍKOVÁ Eliška 26.12.06 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně JANKŮ Barbora 28.01.07 TJ Svitavy, z . s. (SVITA) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně JEŽKOVÁ Amálie 06.10.07 BYAC Brno (BYACB) Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KLEMENTOVÁ Luisa 06.01.06 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně KUBÍNOVÁ Laura 29.05.07 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně LEBIŠOVÁ Barbora 15.06.07 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně PÁLKOVÁ Monika 19.10.06 Nejmladší žákyně
Nejmladší žákyně ŽIŽKOVÁ Anna 25.03.06 AC Moravská Slavia Brno, spolek (MOSBR) Nejmladší žákyně
Přípravka II dívky FINSTRLOVÁ Denisa 23.07.09 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky KRÁLOVÁ Ema 29.10.08 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky SLAVÍČKOVÁ Libuše 26.04.09 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky STEKLÁ Barbora 15.09.08 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky ŠÁROVÁ Ema 27.03.08 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky TROJANCOVÁ Monika 24.04.08 Orel jednota Vyškov - atletika (ORELV) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky VALÁŠKOVÁ Anna 03.06.09 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky ZEMANOVÁ Gréta 18.12.08 Dívky Přípravka II
Přípravka II dívky ŽIŽKOVÁ Klára 13.06.09 Dívky Přípravka II
Přípravka I dívky KALÁBOVÁ Natálie 26.04.11 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky MENŠÍKOVÁ Sabina 29.10.14 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky NĚMCOVÁ Natálie 29.07.11 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky POLÁŠKOVÁ Laura 07.04.10 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky ŠATNÍKOVÁ Nikola 12.11.11 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky VÁCLAVÍKOVÁ Dita 25.05.10 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky WEINHÖFEROVÁ Elen 11.08.10 Dívky Přípravka I
Přípravka I dívky WEINHÖFEROVÁ Adéla 10.08.12 Atletický klub Blansko Dvorská (BLADV) Dívky Přípravka I
sleduj on-line výsledkový servis