Výsledková listina
Muži I, konečné výsledky
Pořadí Závodník Oddíl Body
1. DOLEŽAL Jan
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.27/789 688/786 50.31/877 195/759 8.09/960 15.38/814 23.35/753 55.42/670 3:01.35/652
OLYPR 7060
2. PULÍČEK Tomáš
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.18/820 654/707 41.01/686 185/671 8.05/970 14.41/754 22.98/788 42.94/485 3:09.73/573
ACJAB 6454
(−606)
3. VEČEŘA Jindřich
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.50/713 676/758 38.65/638 185/671 8.25/920 14.37/752 24.04/690 50.47/596 3:23.48/453
AKLOL 6191
(−869)
4. SAMUELIS Peter
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.49/717 609/607 42.15/709 175/586 8.94/760 13.94/725 25.03/604 48.62/569 4:03.38/181
AKMTR 5458
(−1602)
5. NÁROVEC Jiří
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.61/678 47.81/557 165/504 28.18/429 9.43/654 11.58/581 548/478 23.91/702 2:55.27/712
AKMTR 5295
(−1765)
6. BOREK Michal
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.49/717 606/600 29.08/447 170/544 9.91/559 12.37/629 23.56/734 36.02/385 2:59.58/669
5284
(−1776)
7. HAVLÍK Michael
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.46/726 608/604 35.08/566 155/427 8.60/837 12.04/609 23.71/720 41.72/468 4:03.34/181
AKMTR 5138
(−1922)
8. FLÍDR Jan
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.81/616 603/594 34.97/564 185/671 9.46/648 13.15/677 25.70/549 38.88/426 3:33.63/373
LITOM 5118
(−1942)
9. SCHMÖGER Martin
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.53/704 23.13/204 165/504 23.68/342 8.40/884 11.20/558 613/615 24.30/667 3:11.17/559
MOSBR 5037
(−2023)
10. PROCHÁZKA Jáchym
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.20/813 530/441 24.27/354 165/504 9.69/602 12.43/633 22.54/830 29.84/297 3:12.63/546
OLYPR 5020
(−2040)
11. KRIŠTOF Tomáš
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.73/641 36.06/386 160/465 29.64/458 9.52/636 11.16/556 561/504 26.57/480 3:30.71/396
ACTUR 4522
(−2538)
12. KADLEC Marcel
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.05/865 29.51/293 155/427 25.12/370 9.42/656 11.37/569 587/559 23.90/703 4:30.53/63
SLAPR 4505
(−2555)
13. ČÁSTKA Lukáš
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.02/554 37.56/407 155/427 29.08/447 9.74/592 9.52/457 526/433 25.80/541 3:18.58/494
AKMTR 4352
(−2708)
14. ŽOUŽELKA Jaroslav
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
7.30/779 25.40/236 145/353 18.47/244 10.26/493 10.13/494 541/464 23.47/742 3:34.19/369
AKMTR 4174
(−2886)
15. BENEŠ David
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.55/697 645/687 35.49/574 180/628 8.65/825 12.66/647 DNP/0 DNP/0 DNP/0
HVEPA 4058
(−3002)
16. DOUBEK František
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.84/607 574/532 33.99/544 155/427 8.88/773 12.57/642 DNP/0 DNP/0 DNP/0
NPAKA 3525
(−3535)
17. NÁROVEC Václav
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.54/414 30.02/300 155/427 22.18/314 10.54/444 9.43/452 478/341 28.38/352 3:24.02/449
3493
(−3567)
18. DANYO Martin
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.66/384 20.82/173 135/284 21.26/296 12.52/167 11.37/569 457/303 29.27/295 3:29.99/401
2872
(−4188)
19. PLOC Jan
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.52/419 27.09/259 NM/0 20.76/287 11.49/295 9.09/432 447/285 27.80/391 3:26.99/425
2793
(−4267)
20. POSPÍŠIL Jiří
60 m oštěp výška disk 60m př. koule dálka 200m 1000m
8.98/309 25.38/235 145/353 17.67/229 13.05/115 8.24/381 456/301 30.84/206 4:42.39/29
2158
(−4902)
21. SMUTNÝ Štěpán
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.51/710 601/589 25.29/373 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0
AKLOL 1672
(−5388)
22. TUČEK Martin
60 m dálka disk výška 60m př. koule 200m oštěp 1000m
7.41/743 614/618 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0 DNP/0
UNIBR 1361
(−5699)
sleduj on-line výsledkový servis