Aktuality

Mistryně světa ve skoku do výšky přijede na MT víceboje!

Publikováno 9. 9. 2017

Máme radost, že letošního ročníků se zúčastní i aktuálně nejlepší česká výškařka, mistryně světa do 17 let a finalistka letošního MS dospělých v Londýně Míša Hrubá.

číst dále


Hlad po výkonu bude mít každý. Co ho mít spolu?

Publikováno 8. 9. 2017

Každý rok se snažíme posouvat a proto i letos máme pro Vás novinku. Na základě Vaší zpětné vazby jsme se rozhodli letos uděla pro Vás SPOLEČNOU VEČEŘI. Není nic lepšího, než společně probrat nabité zážitky s plným břichem!

KDY? KDE? CO?

číst dále


Posledních 30 volných míst na MT víceboje 2017

Publikováno 7. 9. 2017

I letos evidujeme enormní zájem účastníků zažít skvělou atmosféru našeho závodu. Loni jsme měli 180 přihlášených závodníků, trhneme letos rekord? Naše kapacity jsou vzhledem k prostorům a časovému pořadu omezené, proto jsme si Vás dovolili informovat, že zbývá posledních 30 volných míst pro letošní závod!

Tak co, budeš závodit nebo sedět doma?

Těšíme se na Vás!

číst dále


Soutěž o zájezd do Štrasburku

Publikováno 1. 9. 2017

Pro letošní ročník CHAS Moravskotřebovských vícebojů máme další velkou novinku! Přímo v den závodu může kdokoliv vyhrát zájezd do Štrasburku!

Jak to bude fungovat?

Každý, kdo udělá v občerstvení na stadionu nákup za 30 Kč a více, tak získá slosovatelný lístek. No a z těchto lístků vylosujeme výherce. Jednodušší to ani být nemůže.

Zájezd nám věnoval europoslanec Tomáš Zdechovský a bude se pravděpodobně konat v termínu 12.-15.12.2017.

*pořadatel si vyhrazuje právo na změny

číst dále


Stránka
sleduj on-line výsledkový servis